Wyjazd do Sejmu i Senatu - relacja
- Szczegóły
- Kategoria: Informacje
- Opublikowano: środa, 13, maj 2026 17:22
- instruktor
- Odsłony: 357
WYJAZD DO SEJMU I SENATU
Dnia 07 maja 2026 r. grupa Naszych słuchaczy udała się do Warszawy na zaproszenie Senator Pani Gabrieli Morawskiej-Staneckiej. W ramach wyjazdu zwiedziliśmy Sejm, Senat, oraz Stare miasto m.in Zamek Królewski, Kolumnę Zygmunta oraz pomnik Syrenki. W podróży towarzyszyła nam Dyrektor Biura Senatorskiego Pani Beata Widenka.
Po Sejmie i Senacie oprowadziła nas p.przewodnik, która zapoznała nas z historią Sejmu i Senatu. Następnie przeszliśmy na Salę Obrad Sejmu, a później Senatu, gdzie spotkaliśmy się z Panią Senator Gabrielą Morawską-Stanecką, która opowiedziała nam, jak wygląda praca senatorów. Był czas na wykonanie zdjęć oraz wspólny obiad w Sejmowej restauracji. Wszyscy uczestnicy otrzymali drobne upominki. Dziękujemy p.Senator Gabrieli Morawskiej-Staneckiej za zaproszenie oraz Pani Dyrektor Beacie Widenka za opiekę nad grupą.
Dziękujemy także zaprzyjaźnionym uczestnikom Siemianowickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku za miłą atmosferę i wspólną integrację






