Na stronie

LAWINA SPORTOWYCH SUKCESÓW NASZYCH SŁUCHACZY

MISTRZOSTWA W SPEED-BALLU

 

W sobotę 25 września w Regionalnym Centrum Oświatowo-Sportowym w Dobczycach odbyły się III Mistrzostwa Polskie Seniorów w Speed – ballu z udziałem i wielkim sukcesem naszej Słuchaczki Pani Anny Kudełko. Pani Ania stanęła na podium, zdobywając BRĄZOWY MEDAL w grze singlowej. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sportowych sukcesów. Jest to już 30 medal zawodniczki Piekarskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Organizatorem wydarzenia było Stowarzyszenie Sportownia oraz Federacja Speed-Ball Polska.

 

XIV TURNIEJ SPORTOWY ZWIĄZKU GÓRNOŚLĄSKIEGO

 

Również 2 października na stadionie MOSiR w Piekarach Śląskich odbył się XIV Turniej Sportowy Związku Górnośląskiego pod honorowym patronatem Sławy Umińskiej-Duraj – Prezydent Miasta Piekary Śląskie.  W zawodach wzięli udział Słuchacze PUTW rywalizując w taki konkurencjach jak: strzelectwo sportowe, dart i petanque. I tutaj nie zbrakło miejsca na podium:

W KONKURENCJI STRZELANIE DRUŻYNOWO

III miejsce – Danuta Stróż, Bernadeta Ogiołda, Aniela Kołodziej

 

STRZELANIE – Indywidualnie Kobiety

I miejsce – Danuta Stróż

II miejsce – Bernadeta Ogiołda

 

PETANQUE

II miejsce – Seniorki – Danuta Morawiec, Aniela Kołodziej, Edward Kołodziej

III miejsce – Uniwersytet III Wieku – Danuta Stróż, Bernadeta Ogiołda, Jan Ogiołda

 

DART – Kobiety

II miejsce – Danuta Stróż

III miejsce – Bernadeta Ogiołda

 

DART – Mężczyźni

I miejsce – Jan Ogiołda

 

Wszystkim Słuchaczom gratulujemy!!! Organizatorem imprezy był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich oraz Koło Związku Górnośląskiego.