Na stronie

.

  

 

CZASOWE ZAWIESZENIE ZAJĘĆ

 

Szanowni i Drodzy Słuchacze

PIEKARSKIEGO UNIWERSYTETU TRZECIEGO WIEKU

 

    Zaledwie kilkanaście dni temu zainaugurowaliśmy 15. Jubileuszowy Rok Akademicki. Rozpoczęliśmy pracę z dużym zespołem i ogromnymi zamierzeniami.

Cały świat spodziewał się wprawdzie ataku nowej fali pandemii koronawirusa, ale uderza ona ze zdwojoną siłą i rozwija się  w szalonym tempie.

Szczególnie nasza grupa wiekowa jest podatna i narażona. Kolejne wprowadzanie ograniczeń przez Rząd na terenie całego kraju, ma zapobiegać rozszerzaniu się zakażeń Covid -19, do których musimy się            w całej pełni stosować.

    Dlatego też podjęliśmy wspólnie decyzję o czasowym zawieszeniu zajęć i wykładów, z nadzieją, że to nie potrwa ono tak długo jak wiosną i latem, i jeszcze w tym roku kalendarzowym lub najszybciej jak to będzie możliwe, wznowimy działalność.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Koleżankom i kolegom za zaufanie, które było wynikiem stworzenia dużego grona uczestników i olbrzymiej chęci aktywnego działania, dzięki którym mogliśmy rozwijać swoje pasje, zainteresowania, poprawiać kondycję zdrowotną i sportową, uczestniczyć w kulturze             i sztuce, itp.

    Gorąco i szczerze pozdrawiamy, życząc dużo zdrowia, bezpieczeństwa i ostrożności, dobrego

i aktywnego wypoczynku przestrzegając wszystkich zasad i obostrzeń.

 

Do r y c h ł e g o zobaczenia

Dyrektor DDK wraz z Zarządem PUTW

 

 

Piekary Śląskie 19.10.2020