Na stronie

GOŚCINNIE W KLUBIE ROMANTYCZNYCH SERC

W dniu 28.09.2020 r. w Teatrze Tańca i Ruchu w Bytomiu odbyło się spotkanie członków oraz zaproszonych gości w Klubie Romantycznych Serc działającym przy UTW Bytom. Na spotkanie przybyli zaproszeni goście: Dyrektor DDK Piekary Śląskie Pani Ilona Ogiołda, członek Zarządu UTW Bytom Pan Damian Mzyk oraz grono słuchaczy UTW Piekary Śląskie i UTW Bytom.

Pani Ilona Ogiołda w podziękowaniu za utrwalanie przyjaźni i współpracy między Uniwersytetami została przyjęta w poczet Klubu Romantycznych Serc. Gościem wieczoru była nasza słuchaczka Anna Kudełko. W ramach wieczoru autorskiego przedstawiła swój dorobek pisarski, choć dopiero od trzech lat pisze. Białe wiersze, fraszki, erotyki przeplatane były piosenkami w wykonaniu zespołu muzycznego KRS.

Miła atmosfera, chwile zadumy nad wierszami, trochę śmiechu przy fraszkach, zaskakujący erotyk i świetna muzyka spowodowały, że spotkanie trwało ponad 2,5 godziny. A wszystko to przy smacznej kawie, herbacie i ciasteczkach – które przygotowali organizatorzy.

 *galeria zdjęć