Na stronie

Wyróżniona w Teatrze Śląskim w Katowicach

W dniu 16 października br z okazji Dnia Nauczyciela w Teatrze Śląskim w Katowicach tradycyjnie uhonorowane zostały osoby, które najaktywniej działają na rzecz teatru w swoich środowiskach. Miło nam poinformować Państwa, że w tym roku do grona wyróżnionych dołączyła Pani Krystyna Golis - koordynator PUTW za zaangażowanie w organizację grup, życzliwość względem teatru i wielką wrażliwość na sztukę. Marzeniem Pani Koordynator jest propagowanie sztuki wśród słuchaczy UTW dlatego też, dążyła do kontaktu i współpracy z teatrem śląskim w Katowicach, gdyż "odkrywając sztukę w sobie, odkrywamy w sobie piękno".


Pani Krystyna Golis bardzo serdecznie podziękowała Panu Robertowi Talarczyk Dyrektorowi Teatru Śląskiego oraz całemu zespołowi za wyróżnienie i za okazaną życzliwość oraz wspaniałą współpracę z Piekarskim Uniwersytetem.
Warto nadmienić, że grupa słuchaczy naszego uniwersytetu brała udział w warsztatach aktorskich w Teatrze Śląskim prowadzonych przez Panią Renatę Janiszewską, a od miesiąca listopada br. w ramach zajęć fakultatywnych rozpoczynamy warsztaty aktorskie.

   

002 003 IMG_20161016_155025 IMG_20161016_161241