Na stronie

Wakacje

Szanowni SŁUCHACZE  PUTW,

Za nami 9. rok akademickich zmagań. Ucichły echa ostatnich imprez i podsumowań naszej działalności. Nadszedł czas wakacji i pełnego wypoczynku na łonie natury, bo lato w pełni. Wielu z Państwa czekają wyjazdy w rodzinne strony, odwiedziny u przyjaciół i znajomych, a także atrakcje w letnich kurortach w kraju i za granicą. Wielu pozostanie w naszym mieście, gdzie czekają również miłe atrakcje.

Życzymy Państwu, aby każde miejsce, które odwiedzicie, odkrywając swoje uroki i dostarczając  wielu pięknych wrażeń, zapisane zostało w Waszej pamięci i wyryło głęboki ślad w Waszych sercach. Niech każdy dzień budzi się szeptem i aromatem kwiatów, zapachem pól i łąk zielenią nasyconych, zapachem traw zroszonych ranną rosą, zapachem krzewów i drzew, szumem liści  oraz cichym powiewem wiatru. Niech złociste słońce świeci na niebie i maluje gorące promyki na błękitnym tle, pozwalając czasami skrywać je za białymi barankami chmur. Życzymy wiele zdrowia, radości, zadowolenia i uśmiechu na twarzy, miłych chwil i nowych przyjaźni, cudownych i urokliwych widoków  zachowanych w głośnych echach otwartych serc.

 

JEDNOCZEŚNIE INFORMUJEMY, IŻ ZAPISY NA NOWY ROK AKADEMICKI ODBYWAĆ SIĘ BĘDĄ W DNIACH 15,16,17 WRZEŚNIA W GODZINACH 14.00 ? 17.00 W SALI NR 20 L.O. PRZY ULICY GIMNAZJALNEJ 26 W PIEKARACH ŚLĄSKICH. ZAJĘCIA ROZPOCZYNAMY OD MIESIĄCA PAŹDZIERNIKA.