Na stronie

Podium i duże sukcesy Słuchaczy Piekarskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

 

Finał I Pucharu Śląska Seniorów w Speed-Ballu odbył się w dniu 12 grudnia 2021 r. w hali sportowej Będzin Arena . Honorowy patronat nad sportowym wydarzeniem objęła Pani Izabela Domagała – członek Zarządu Województwa Śląskiego.

Po 4 tygodniach rozgrywek eliminacyjnych spośród 50 zawodników do finału zakwalifikowało się 8 kobiet i 8 mężczyzn . Finał rozgrywany był w bardzo zaciętej walce, ale oczywiście fair play.

Zawodnik Piekarskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku JAN OGIOŁDA zdobył

złoty medal i tytuł Mistrza Śląska Seniorów w Speed-Ballu w grze singlowej oraz brązowy medal w konkurencji Super-Solo. Puchar i medale wręczyła Pani Izabela Domagała .

 

W dniu 11 grudnia br. na obiekcie MOSiRu w Piekarach Śląskich rozegrane zostały Mistrzostwa Piekar Śląskich w Darcie. W turnieju wystąpiło 11 zawodników , którzy zostali podzieleni na 3 grupy. Spotkania w grupach rozgrywane były systemem każdy z każdym. Na podium nie zabrakło również seniorów z Piekarskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, którzy w kategorii kobiet zajęli :

I miejsce - Bernadeta Ogiołda

II miejsce - Leokadia Kiełkucka

W klasyfikacji Open Bernadeta Ogiołda zajęła trzecie miejsce.

Puchar, medale oraz dyplomy uczestnikom wręczył Dyrektor MOSiR Piekary Śląskie Pan Łukasz Tomczyk. Medalistom serdecznie gratulujemy, życząc jednocześnie dalszych sportowych sukcesów.

 galeria zdjęć