Na stronie

?PRZEBOJEM? W LATA MŁODOŚCI?.

W auli naszego Liceum zebraliśmy się w poniedziałek 4 lutego, aby nie tylko przypomnieć sobie przeboje naszej młodości, ale także wyśpiewać je ile sił  płucach. Sala była pełna, więc utworzyliśmy całkiem spory chór. Nikt się nie oszczędzał, bo jeśli gra Pan Wiktor Trojanowski ( Zespół ?Zarys? ) i śpiewa Pani Janina Libera? ?to nie ma zmiłuj?. Zabawa wkrótce przeniosła się na korytarze szkolne, aby nie tylko śpiewać, ale i tańczyć. Za całość udanej zabawy dziękujemy Pani Janinie i Wiktorowi, dziękujemy też grupie plastycznej ?Tęcza?, której członkowie nie tylko udekorowali salę, ale także zaprezentowali swoje ostatnie dzieła, których myślą przewodnią były zimowe impresje.  Pyszne też było ciasto, które upiekł na naszą uroczystość Pan Piotr Burzawa z cukierni Buła. Każdy ? kto był -  z pewnością dobrze się bawił, a kogo zabrakło niech chociaż zobaczy, co stracił. Do zobaczenia za rok, na kolejnej zimowej zabawie.  W zabawie uczestniczyli też przedstawiciele Władz naszego Miasta i Goście z UTW w Bytomiu i Siemianowic  Śląskich ? za co im serdecznie dziękujemy, jednocześnie mamy nadzieję, że nasze sąsiedzkie więzi będą się zacieśniać.